Skoda тизерить концепткар Vision 7S – презентація пройде 30 серпня

Компанія Skoda тизерить концепткар Vision 7S, який має буде презентований 30 серпня. Слід зазначити, що тизери – це не реальні зображення концепт-кара, і навіть не рендери – нам демонструються лише ескізи. Нагадаємо, раніше ми побачили ескіз, на якому автомобіль демонструється зверху, що дозволяє побачити, скільки людей він може вмістити (концепт-кар отримав семимісний салон з компонуванням 2 + 2 + 2, а також дитячим сидінням). Новий ескіз, що був опублікований сьогодні, розкриває більше деталей про панель приладів.

Як можна побачити на ескізі, концепт-кар отримає великий екран інформаційно-розважальної системи, що розташований у портретній орієнтації (варто зазначити, що у наш час це вже трохи виходить з моди). Крім цього, ескіз демонструє достатньо дивне кермо, яке є чимось середнім між круглим кермом і кермом Tesla.

На ескізі можна побачити не лише вертикальний сенсорний екран (до речі, вперше в історії бренду), але й панель приладів. Вона буде плоска і широка, при цьому буде розширюватися до дверей, що підкреслюватиме ширину салону. Під центральним дисплеєм будуть три великі тактильні поворотні елементи керування, дві великі кнопки та поворотний елемент керування під ними.

Слід зазначити, що між ними всіма є спеціальні відсіки, призначені для зберігання смартфонів. У Skoda заявляють, що в ескізі “підкреслено ідеально збалансовані тактильні і віртуальні інтерфейси, а також оптимальну ергономіку”. Форма керма, про яку вже згадувалось раніше, дає водію можливість чітко бачити панель приладів.

Більше подробиць про Skoda Vision 7S має бути розкрито вже 30 серпня – у цей день запланована презентація концепт-кара. Чеська компанія у цей день розкриє свій новий дизайн-підхід, що буде опиратись на традиційні цінності компанії – “надійність, функціональність та автентичність”. На базі цього підходу планується створити три електрокари, що мають з’явитися на ринку до кінця цього десятиліття.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть