Складено рейтинг кращих миттєвих камер для селфі

Цифрові знімки вже занадто приїлися користувачам гаджетів. Тепер все більше людей починають цінувати фото на фізичних носіях, адже з розвитком Instagram та інших соцмереж фото в інтернеті втратили всю свою цінність.

Саме для любителів робити фото був складений рейтинг кращих миттєвих камер для селфі, за допомогою яких ви зможете зафіксувати момент і зберегти його в друкованому вигляді.

На першому місці опинилася Fujifilm Instax mini 9 – ця камера володіє приємним зовнішнім виглядом. Також вона надає досить високу якість фото при своїй досить низькій ціні. Камера також надає користувачеві вибір режиму зйомки.

На другому місці розташовується Fujifilm Instax SQUARE SQ6 – новітня камера від Fujifilm. Ця модель має формат, який ідеально підходить під знімки для Instagram, а ще має три колірні фільтри, що робить її привабливою для любителів соціальних мереж.

Третє місце зайняла Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic – ця камера намагається наслідувати старі плівкові фотоапарати, що додає їй шарму. Також вона відрізняється функцією подвійний експозиції і макрозйомкою.

Четверте місце отримала Kodak Printomatic – камера має досить стильний дизайн. Її оснастили 10 мегапікселями, а також шнуром для підзарядки і слотом для MicroSD.

П’яте, і останнє місце зайняла Polaroid OneStep 2 – творці вдало поєднали класичний дизайн і сучасний стиль. Камера володіє відмінним об’єктивом і вельми потужним спалахом. Також вона розрахована на любителів, що робить її однією з найпростіших камер.

Камери для миттєвого друку розраховані на любителя, адже часто вже простіше зробити фото на смартфон або звичайну камеру, а потім вже вибрати найкраще з серії і роздрукувати. Але, якщо ви любитель подібних камер – зверніть увагу на даний топ.


Не пропустіть