Складаний смартфон Samsung оснастять двома екранами

Південнокорейське видання ET News розповіло про згинати смартфоні Samsung. За його даними, новинку оснастять подвійним дисплеєм.

Перший буде внутрішнім і «планшетним», діагоналлю 7,3 дюйма. На нього інформація буде виводитися, коли смартфон розгорнуто. Дозвіл складе 3360 × 1440 пікселів при співвідношенні сторін 21: 9. Другий же зовнішній, діагоналлю 4,6 дюйма. Його задіють в складеному стані смартфона. Схоже, обидва будуть засновані на OLED-матрицях.

За інформацією ET News, кривизна пристрою в складеному стані складе 1.5R, а максимальний зазор дорівнює трьом міліметрів. Через складність виробництва спочатку планується випускати не більше 100-120 тисяч смартфонів в місяць.
Згідно з чутками, новинка може називатися Galaxy X або Galaxy F. Їй приписують акумулятор з ємністю 3000-6000 мА · год і топове залізо. А глава мобільного підрозділу Samsung Донджін Кох заявив , що смартфон покажуть в листопаді на конференції для розробників у Сан-Франциско. Вартість пристрою складе приблизно півтори тисячі доларів.


Не пропустіть