Стало відомо, скільки днів потрібно, щоб заробити на iPhone 12 Pro в Україні та інших країнах

Стало відомо, скільки днів слід працювати для покупки iPhone 12 Pro

У Мережі з’явився аналіз Picodi, у якому порівнюється ціна iPhone 12 Pro у версії зі 128 ГБ внутрішньої пам’яті з показником середньої заробітної плати різних країн. Завдяки цьому стало відомо, скільки днів слід працювати у тій чи іншій країні, щоб заробити достатню для покупки нового флагманського iPhone.

На території України iPhone 12 Pro зі 128 ГБ внутрішньої пам’яті можна купити за 39999 гривень. Слід звернути увагу на те, що покупці при цьому не отримають ні комплектного адаптера живлення, ні гарнітури EarPods, якими комплектувались усі попередні покоління.

Згідно з даними Держстату України, середня заробітна плата на даний момент складає 11998 гривень (або ж 9658 після оподаткування). Аналітики Picodi підрахували, що при такій заробітній платі середньостатистичному українцю слід працювати 87 днів для покупки нового флагманського iPhone 12 Pro (при умові, що ні на що більше зароблені кошти витрачатися не будуть). Якщо порівнювати цьогорічний індекс з минулорічним, показник покращився на 9.7 дня.

Лідерами в цьому плані стали Швейцарія, Сполучені Штати Америки та Австралія, у яких можна купити iPhone 12 Pro Max за 4.4 дня, 6.1 дня та 6.6 дня відповідно. Найгіршим результатом серед всіх країн, де iPhone 12 Pro офіційно продається, став показник у Філіппінах, де для покупки слід працювати 88.2 дня. Жителям Німеччини та Польщі слід пропрацювати 9.7 та 28.3 дня відповідно для покупки нового iPhone.

Для розрахування індекса iPhone 2020 було враховано офіційну ціну iPhone 12 Pro у тій чи іншій країні, а також середню заробітну плату на основі офіційних статистичних публікацій про рівень заробітної плати у різних країнах. Оподаткування розраховувалось за допомогою регіональних податкових показників.

Джерело Picodi
Не пропустіть