Штучний інтелект Bard від Google тепер може генерувати зображення

Учора Google впровадив генеративний ШІ в Карти, а також оголосив про деякі нові розробки для Bard. Найважливішим з них є те, що Bard тепер може використовувати Gemini Pro, новітню мультимодальну модель штучного інтелекту від Google, на всіх мовах і територіях, де Bard вже доступний.

Раніше Gemini Pro було впроваджено в Bard лише для англійської мови, що дало йому “більш просунуті можливості розуміння, міркування, узагальнення та кодування”.

Bard також нарешті може генерувати зображення. Ця функція доступна англійською мовою “в більшості країн світу” безплатно. Вона працює на новітній моделі Imagen 2 від Google, яка “розроблена, щоб збалансувати якість і швидкість, забезпечуючи високоякісні, фотореалістичні результати”.

Як і слід було очікувати, користуватися цією функцією так само просто, як і вводити опис у текстовому полі Bard. Після цього ви отримаєте “кастомні, різноманітні візуальні ефекти, які допоможуть втілити вашу ідею в життя”. Bard використовує SynthID для вбудовування цифрових водяних знаків у пікселі згенерованих зображень, щоб можна було легко з’ясувати, що вони були створені штучним інтелектом.

Нарешті, тепер ви можете перевірити результати роботи Bard за допомогою результатів пошуку Google більш ніж 40 мовами, натиснувши на іконку G. Після натискання Bard оцінить, чи є в інтернеті контент, який підтверджує його відповідь. Ви побачите виділені фрази й зможете дізнатися більше про те, що підтверджує або спростовує інформацію, знайдену в пошуку Google.

Google заявляє, що Організація великих модельних систем, “провідний оцінювач мовних моделей і чат-ботів на різних мовах”, вважає Bard with Gemini Pro “одним із найкращих чат-ботів”, як платних, так і безплатних, зазначаючи, що він зробив “приголомшливий стрибок вперед”. Сліпі оцінки сторонніх експертів Google також визначили Bard with Gemini Pro як “одного з найкращих розмовних ШІ в порівнянні з провідними безплатними та платними альтернативами”.

Джерело Google

Не пропустіть