Ще неанонсовані смартфон Meizu 16X може стати справжнім хітом продажів

Подекранний сканер, оптична стабілізація зображення, акумулятор великої ємності, два динаміка
Пару днів тому голова компанії Meizu Джек Вонг (Jack Wong) повідомив перші подробиці про смартфон Meizu 16X. Тоді ми писали , що головною відмінністю стане процесор (Snapdragon 710 проти Snapdragon 845). Судячи з усього, ця відмінність може виявитися чи не єдиним, якщо говорити про слабкі сторони.

Ми вже знали, що Meizu 16X отримає подекранний дактилоскопічний датчик, а також точно такі ж датчики зображення, які встановлені в Meizu 16. Однак наявність тих же датчиків автоматично не має на увазі таку ж якість фото і відео. Існують такі речі, як оптична стабілізація, яка може суттєво покращувати якість одержуваних матеріалів при зйомці з рук. Джек Вонг підтвердив, що Meizu 16X отримає систему оптичної стабілізації, яка присутня в Meizu 16. Це є додатковим «плюсом» в скарбничку нового потенційного бестселера середнього цінового діапазону.

Ще неанонсовані смартфон Meizu 16X може стати справжнім хітом продажів
Також вперше була підтверджена інформація про те, що Meizu 16X оснащений двома динаміками, як і флагман. Нарешті, ми вже писали про те, що в Meizu 16X очікується використання акумулятора більшої ємності. У Meizu 16 встановлений акумулятор ємністю 3010 мА • год.


Не пропустіть