Ще більше мегапікселів: Samsung презентувала Galaxy S20, S20 Plus і S20 Ultra (відео)

Тріо представлених в Сан-Франциско смартфонів отримало топові характеристики і перероблений дизайн

На спеціальному заході в Сан-Франциско Samsung показала нове покоління флагманів. Світ побачили три моделі: Galaxy S20, S20 Plus і S20 Ultra. Як можна помітити, компанії не вдалося уникнути тренду на скидання нумерації – ймовірно, назва Galaxy S11 здалося Samsung недостатньо естетичною.

Новинки отримали вражаючі характеристики. Зокрема, в якості процесора всі три версії флагмана використовують Exynos 990 або Qualcomm Snapdragon 865 в залежності від регіону продажів. Об’єм оперативної пам’яті версії Ultra складе 16 ГБ, Galaxy S20+ оснастили 12 ГБ ОЗУ, а молодша версія смартфона удостоїться лише 8 ГБ «оперативки». Забезпечувати цю міць будуть акумулятори на 4000, 4500 і 5000 мАг в S20, S20 Plus і S20 Ultra відповідно. Кожен з трійки підтримує швидку зарядку потужністю 45 Вт. Точно так же всі флагмани Samsung 2020 року захищені від попадання води і пилу за стандартом IP68.

На презентації серйозну увагу було приділено фото- і особливо відеоможливостям лінійки. Мабуть, головним кроком стала підтримка зйомки 8K-відео з частотою кадрів 30 fps. Це перші смартфони, здатні на таке.

Значному поліпшенню піддалася і система оптичної стабілізації. Крім цього, Samsung анонсували режим Single Take, який робить фото і відео відразу у всіх режимах і на всі камери – таке може стати в нагоді в динамічних ситуаціях, наприклад для зйомки улюбленого пса. Так, клікнувши на кнопку лише один раз, користувач отримує фотографію з ширококутної камери, в портретному режимі, з триразовим наближенням і кілька видів відео: уповільнене, звичайне, суперуповільнене. Допомагати цьому звичайно ж буде штучний інтелект.

Втім, головною подією звичайно ж став монструозної Galaxy S20 Ultra, оснащений 108-мегапіксельним модулем зі стократним гібридним збільшенням. В ході презентації були продемонстровані дивовижні приклади роботи зуму, однак це не все, на що здатний смартфон. Samsung заявляє, що інженерам вдалося уникнути проблеми, пов’язані з маленьким розміром пікселів, і в умовах недостатньої освітленості Galaxy S20 Ultra буде також на висоті.

Смартфони з’являться в продажу в Україні вже 12 березня, ціни на новинки такі:

  • 26 999 грн. за Galaxy S20 в сірому, блакитному і червоному кольорах
  • 29 999 грн. за Galaxy S20+ в сірому, чорному і червоному кольорах
  • 37 999 грн. за Galaxy S20 Ultra в сірому і чорному кольорах

Не пропустіть