Серія OnePlus 9 дебютує в березні

Компанія OnePlus оголосила дату презентації флагманської лінійки смартфонів OnePlus 9. Бренд представить свої останні флагманські смартфони — серію OnePlus 9 5G — 23 березня.

Ці телефони дебютують з камерами, виробленими 180-річним шведським виробником камер Hasselblad.

«Завдяки першокласному обладнанню та обчислювальній фотографії OnePlus, а також великим естетичним знанням Hasselblad в традиційній фотографії, я впевнений, що серія OnePlus 9 стане великим кроком вперед в нашій здатності створювати флагманські камери преміум-класу», — сказав генеральний директор OnePlus Піт Лау в прес-релізі.

Зауважимо, що камери Hasselblad використовуються астронавтами місії Apollo для зйомок на Місяці.

Очікується, що серія OnePlus 9 отримає «розширене» калібрування кольору Natural Color Calibration with Hasselblad, спільну розробку двох компаній, яка забезпечить більш точні, природні кольори на фотографіях. Також з’явиться новий режим Hasselblad Pro Mode, який дозволяє налаштовувати ISO, фокус, час експозиції та багато іншого в новому інтерфейсі, а також використовувати 12-бітний формат RAW.

Також очікується, що OnePlus 9 Pro буде постачатися з чотирма камерами. Основна камера телефону буде використовувати один з нових датчиків Sony IMX789, який був спеціально розроблений для майбутнього OPPO Find X3.

Джерело engadget

Не пропустіть