Серіали і фільми YouTube Originals скоро стануть безкоштовними

Оригінальний контент від YouTube можна буде дивитися без підписки YouTube Premium, але з деякими обмеженнями

У травні 2019 року компанія YouTube оголосила про зміну контент-стратегії для фірмової платформи YouTube Originals, в рамках якої випускаються оригінальні серіали, фільми і прямі трансляції. Головна новина полягала в тому, що контент YouTube Originals зможуть дивитися не тільки власники платної підписки YouTube Premium, але і звичайні користувачі відеохостингу.

Тепер стало відомо, коли ці зміни офіційно наберуть чинності. Оригінальні серіали, фільми і прямі трансляції від YouTube стануть доступні для безкоштовного перегляду починаючи з 24 вересня 2019 року. Про це повідомляється в оновленій довідці про колекцію контенту YouTube Originals. Список доступних відео і наявність реклами в них буде залежати від того, оформлена у глядача підписка YouTube Premium. Остання дає деякі переваги, в тому числі:

Можливість дивитися контент з колекції YouTube Originals без реклами;
Доступ до серій відразу після їх прем’єри;
Можливість завантажувати контент з колекції і дивитися його без підключення до інтернету;
Ексклюзивний доступ до бонусних матеріалів, наприклад режисерських версій і вирізаних сцен, якщо вони є.

Обмеження при відсутності передплати YouTube Premium включають показ рекламних оголошень під час перегляду. Крім того, доступ до деяких серій в такому випадку надається тільки протягом певного часу.


Не пропустіть