Самий незручний сайт в світі. Гірше не буває

Бельгійська компанія Bagaar запустила сайт User Inyerface. У ньому втілені всі самі невдалі дизайнерські рішення сучасних веб-майстрів.

User Inyerface – своєрідний квест, в якому користувачеві потрібно успішно пройти реєстрацію, заповнюючи форми з різноманітною і часто абсолютно зайвою інформацією.

Сучасний користувач інтернету періодично стикається з огидно реалізованими елементами на цьому сайті. Найпростіше завдання — вибрати пароль, в якому повинно бути не менше десяти символів, в тому числі як мінімум один кириличний (російським користувачам це просто, а що робити жителям інших країн?)

На сайті зустрічаються вікна, котрі раптово виникають “нізвідки” та блокують інформацію, приховані кнопки закриття вікон, акцент на другорядних елементах, жахливе поєднання кольору тексту і фону, всюдисущі капчі, роботизовані чати і моторошно повільне промотування правил використання.

Завдання відвідувача User Inyerface – якомога швидше пройти болісний квест і успішно зареєструватися на сайті, якщо вистачить терпіння. За допомогою цієї гри розробники постаралися показати веб-майстрам, якими не повинні бути сучасні веб-ресурси.

Найсумніше – на User Inyerface в концентрованому вигляді використовується все те, що є на інших сайтах, хоча і в менших кількостях.


Не пропустіть