Samsung випадково розкрила можливості Galaxy Ring і час випуску

Samsung вже досить давно працює над своїм розумним аксесуаром Galaxy Ring. Компанія ініціювала судовий процес для отримання декларативного рішення про відсутність порушень, по суті, прагнучи отримати юридичне підтвердження того, що їхній продукт (Galaxy Ring) не порушує патенти Oura. Для тих, хто не знає, фінська компанія Oura є одним з ключових гравців у цій товарній категорії.

На сторінці 3 позову Samsung згадує, що вони завершили розробку дизайну Galaxy Ring і розраховують почати масове виробництво продукту до середини червня цього року. У документі також зазначається, що Samsung зробить продукт доступним у США «приблизно в серпні цього року». Таким чином, до виходу довгоочікуваного Galaxy Ring залишилося всього два місяці. Компанія не повідомила, в яких інших країнах вона зробить новий перстень доступним.

Очікується, що Samsung анонсує Galaxy Ring разом зі складними смартфонами 6-го покоління на майбутньому заході Galaxy Unpacked, який, як повідомляється, запланований на липень. Компанія має досвід анонсування складних пристроїв у липні та їх випуску на початку серпня. Таким чином, позов в суд підтверджує чутки про те, що Samsung анонсує новий носимий перстень на заході Galaxy Unpacked.

Документ також розкриває деякі можливості Galaxy Ring з відстеження стану здоров’я. У ньому зазначається: «Спираючись на значні інвестиції в технології відстеження здоров’я та фітнесу, включаючи Galaxy Watch і додаток Samsung Health, Galaxy Ring відстежує частоту серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму, рівень кисню в крові, рух і сон, щоб надати користувачам цінну інформацію та рекомендації щодо поліпшення їхнього здоров’я і благополуччя». Як повідомляється, система відстеження загального стану здоров’я також пропонуватиме «Енергетичний бал», заснований на записаних даних.

Варто зазначити, що Samsung, можливо, прибереже додаткові функції для оголошення на заході Galaxy Unpacked.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть