Samsung припинить “гнатися за мегапікселями”

За останні декілька років на ринку смартфонів сформувалася чітка тенденція щодо збільшення кількості мегапікселів, багато смартфонів на ринку оснащені камерами з роздільною здатністю 64 МП, або навіть 108 МП. Тим не менше, багато користувачів розуміють, що особливого сенсу в цьому немає, оскільки висока роздільна здатність не дає переваг, якщо порівнювати з більшим сенсором, у якого менша роздільна здатність.

Як повідомив відомий інсайдер Ice Universe, компанія Samsung вирішила вибрати інший напрямок у розробці мобільних камер. Очікується, що в наступних флагманських моделях перестане гнатися за високою роздільною здатністю та приділятиме більше уваги іншим аспектам камери.

Тепер, за словами інсайдера, Samsung буде створювати баланс між розміром пікселя та роздільною здатністю сенсора. Ми вже бачили наслідки такого підходу в новому сенсорі Samsung ISOCELL GN2, який має рекордний розмір на ринку смартфонів (оптичний формат складає 1/1,12 дюйма).

Нагадаємо, що Samsung, згідно з інсайдерськими даними, працює над мобільним сенсором зображення з роздільною здатністю 200 МП, і очікувалось, що вона презентує його вже цього року. Щоправда, зараз все схоже на те, що після зміни планів компанія може відмовитися від випуску такого рішення.Не пропустіть