Samsung пропустить покоління планшетів і випустить одразу Galaxy Tab S6 з подвійною камерою

Передбачуваного Galaxy Tab S5 не буде. Замість нього вийде новий планшет Samsung з топовими характеристиками

Samsung готує до випуску новий флагманський планшет, і до недавнього часу передбачалося, що це буде модель Galaxy Tab S5. Що цілком логічно, оскільки його попередником є Galaxy Tab S4. Однак з якоїсь причини компанія пропустить цифру 5 в назві і перейде відразу до 6. Про це повідомив ресурс SamMobile, який поділився першими зображеннями майбутнього флагманського планшета південнокорейського виробника.

У тому, що планшет буде називатися Galaxy Tab S6, немає ніяких сумнівів. Про це говорить екран завантаження, а також системна інформація в розділі «Інформація про пристрій». Судячи з фото, апарат працює на Android 9 Pie, і це трохи дивно, оскільки він, ймовірно, буде представлений приблизно одночасно, що і Android 10 Q. Хоча, якщо враховувати, як йдуть справи з оновленнями флагманських пристроїв Samsung, то це нормально.

Galaxy Tab S6 стане дійсно найдосконалішим Android-планшетом на ринку. Апарат отримає флагманську однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 855, 10,5-дюймовий дисплей і не менше 6 ГБ оперативної пам’яті. Очікується кілька модифікацій, базова версія отримає 128 ГБ сховища.

Як і його попередник, Galaxy Tab S6 буде поставлятися зі стилусом S-Pen з підтримкою Bluetooth і можливістю магнітного кріплення (для цього в задній частині планшета є спеціальна виїмка).

Подвійні камери на планшетах поки ще не поширені, але, схоже, цю тенденцію може почати Samsung. На знімку чітко видно здвоєний модуль основної камери. Ніяких технічних подробиць про неї поки не відомо.

Galaxy Tab S6 буде доступний в двох версіях: з Wi-Fi (модельний номер SM-T860) і з LTE (SM-T865). Варіантів забарвлень — три: сірий, синій і коричневий. Новий планшет Samsung може бути анонсований разом з лінійкою смартфонів Galaxy Note 10 (7 серпня) або, можливо, на виставці IFA 2019 (на початку вересня).


Не пропустіть