Samsung пропонує найкращу підтримку розробникам сторонніх камер серед усіх Android-виробників

У Мережі з’явилася інформація про те, що у флагманських смартфонах Samsung Galaxy S22 краща підтримка для розробників сторонніх додатків для камер, ніж компанія Google у своїх смартфонах Pixel. Так, незважаючи на те, що компанія Google радить усім виробникам додатків для камер використовувати бібліотеку CameraX Jetpack, смартфони самої Google та інших виробників Android-смартфонів не мають підтримки цього стандарту.

Цю інформацію виявили у додатку CameraXInfo, що продемонструвало, що у Google Pixel та OnePlus 10 Pro немає підтримки CameraX. При цьому у смартфонах Galaxy S22 розробникам сторонніх додатків для камер є доступ до усіх розширень – Auto, Bokeh, HDR, Night та Face Retouch, і є можливість отримання доступу до всіх трьох сенсорів камери для своїх додатків.

Завдяки цьому зрозуміло, чому в Galaxy S22 є вбудована підтримка камери для таких додатків, як Instragram, TikTok та Snapchat. Буде дуже добре, якщо Samsung продовжить цю тенденцію і в більш доступних смартфонах Galaxy, але навіть зараз компанія вже випереджає в цьому плані багатьох виробників Android-смартфонів, у тому числі й Google.


Джерело SAMMOBILE

Не пропустіть