Samsung презентувала новий флагманський сенсор камери 108 МП

На Samsung Galaxy Unpacked, окрім флагманських смартфонів Samsung Galaxy S21 та Samsung Galaxy S21+, був презентований флагманський смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra. В якості основної камери тут використовується сенсор ISOCELL HM3 з роздільною здатністю 108 МП. Це четвертий сенсор Samsung з роздільною здатністю 108 МП, який має мати покращений автофокус, ширший динамічний діапазон, кращі показники при недостатній освітленості та кращу енергоефективність.

Samsung презентувала свій перший сенсор з роздільною здатністю 108 МП ще у серпні 2019 року, і за цей час компанія встигла випустити ще три сенсори. Розмір пікселя в новому сенсорі складає 0.8 мікрон. Для кращого автофокусу, сенсор оснащений фішкою Super PD Plus. Завдяки цьому з’явились кращі та більш оптимізовані мікро-лінзи, які дозволяють краще фокусуватися.

Ще однією важливою фішкою нового сенсора стала фішка “Smart ISO Pro” – технологія розширеного динамічного діапазону, завдяки якій сенсор робить фото одночасно при високому та низькому ISO, після чого склеює їх у єдине зображення з 12-бітною глибиною кольору. Також завдяки 9-піксельному біннінгу зображення стало значно кращим в плані світлочутливості, а споживання енергії у режимі прев’ю стало кращим на 6.5 відсотка.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть