Samsung показала, як дати нове життя старим смартфонам

Компанія Samsung запустила програму Galaxy Upcycling at Home і запропонувала кілька варіантів використання старих смартфонів у домашньому господарстві.

Samsung пропонує переосмислити підхід до застарілих гаджетів. Їх не можна використовувати за призначенням через стародавню начинку, непридатний акумулятор і застарілу програмну платформу, не сумісну з сучасними програмами та іграми. Але у них залишився певний потенціал, який може виявитися досить корисним.

У новому відеоролику компанія показала, як можна пристосувати старі смартфони у якості камери для домашнього спостереження, контролю за дитиною, системи безпеки, пульта дистанційного керування побутовою технікою, фітнес-трекера і тому подібного. Варіантів може бути безліч. У деяких випадках потрібно лише встановити відповідний додаток, а для особливо складних проектів будуть потрібні додаткові пристрої, наприклад, конструктор Arduino, а також навички конструювання, ремонту та програмування. Тим самим вирішується проблема з утилізацією старих пристроїв і покупкою нових дорогих гаджетів.

Джерело YouTube
Не пропустіть