Samsung готується до запуску Galaxy S25 Ultra: все, що відомо на цей момент

Після того, як Samsung представила Galaxy AI разом з новою серією Galaxy S24, продажі смартфонів значно зросли. Серія Galaxy S залишається найбільш продаваною лінійкою флагманських Android-смартфонів Samsung. Компанія представила серію Galaxy S24 на заході January Unpacked на початку цього року. Нещодавно Android Headlines отримав підтвердження того, що Samsung офіційно розробляє майбутню серію Galaxy S25. Зокрема, вони знайшли Galaxy S25 Ultra в базі даних IMEI.

Galaxy S25 Ultra з’являється в базі даних під номером моделі «SM-S938U». Його попередник, Galaxy S24 Ultra, значився як «SM-S928U». «U» означає модель для США, але Galaxy S25 Ultra також буде доступний на міжнародному ринку, продовжуючи стратегію Samsung з розширення глобального ринку для своїх флагманських серій.

Хоча детальні технічні характеристики Galaxy S25 Ultra наразі недоступні, ми можемо зробити припущення на основі попередніх моделей. Як і у випадку з попередніми версіями, серія Galaxy S25, ймовірно, буде оснащена чипсетами, специфічними для певного регіону. Американська версія може бути оснащена чипсетом Snapdragon 8 Gen 4, тоді як інші регіони можуть побачити чипсет Exynos 2500.

Згідно з повідомленнями Ice Universe, очікується, що серія Galaxy S25 включатиме помітні оновлення камер. За чутками, Galaxy S25 Ultra матиме чотири камери: основну камеру на 200 Мп, надширококутний об’єктив на 50 Мп, телефотооб’єктив на 50 Мп з 3-кратним оптичним зумом та супертелефотооб’єктив на 50 Мп з 5-кратним оптичним зумом.

Офіційної інформації щодо дати запуску та ціни Galaxy S25 Ultra поки що немає. Однак, враховуючи, що подія Galaxy Unpacked у 2024 році відбулася 17 січня, захід наступного року, ймовірно, буде організовано в ті ж дати. Очікується, що Galaxy S25 Ultra приверне значну увагу та встановить нові стандарти в індустрії смартфонів. Слідкуйте за новинами.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть