Samsung Galaxy Z Flip 6 матиме більший акумулятор: чим заради цього довелося пожертвувати

Після останнього витоку інформації про Galaxy Z Fold 6 з’явилося більше рендерів, які демонструють Galaxy Z Flip 6, який виглядає так само, але має товстіший формфактор.

Опубліковані на SmartPrix рендери Galaxy Z Flip 6, створені за допомогою CAD-системи, демонструють пристрій, який фактично виглядає ідентично своєму попереднику. Дисплей все ще оцінюється в ті ж 6,7 дюйма, а порти та мікрофони також виглядають практично незмінними.

Єдиною великою відмінністю, схоже, буде фізичний розмір.

Згідно з цим джерелом, Samsung зробить Galaxy Z Flip 6 трохи товстішим, з розмірами 165,0 x 71,7 x 7,4 мм у розкладеному стані. У порівнянні з Flip 5 (165,1 x 71,9 x 6,9 мм), він трохи вищий, трохи вужчий, але на 0,5 мм товщий. Збільшення товщини смартфонів – це те, що ми рідко бачимо в наш час, але у Samsung, схоже, є на це вагомі причини.

В іншому нещодавньому звіті про Galaxy Z Flip 6 стверджувалося, що складаний смартфон матиме значно більшу батарею. Якщо попередні моделі були в діапазоні від 3 000 мАг до трохи більше ніж 3 000 мАг, то Flip 6 може досягати 4 000 мАг. Це насправді має стати значущим оновленням, оскільки час автономної роботи – це те, з чим розкладні телефони вже давно борються.

Джерело 9to5google

Не пропустіть