Samsung працює над “ультра” версією Galaxy Z Fold 6: що відомо про преміальний складний смартфон

За чутками, у 2024 році компанія Samsung додасть до своєї лінійки новий складаний смартфон. Спочатку ходили чутки про бюджетний варіант поряд зі стандартними моделями Z Fold 6 і Z Flip 6. Однак нещодавній витік інформації з надійного джерела свідчить про інший план.

Згідно зі звітом WinFuture, Samsung насправді працює над тим, щоб представити преміальний Galaxy Z Fold 6 Ultra поряд зі звичайним Z Fold 6. Це створило б подібний поділ у лінійці складних смартфонів Samsung, який зараз існує у флагманській S-серії.

Іншими словами, буде стандартна модель пристрою, а також покращена версія під брендом Ultra.

Подробиці про те, чим саме Galaxy Z Fold 6 Ultra відрізняється від звичайного Z Fold 6, на даний момент залишаються неясними. Однак у звіті йдеться про потенційні відмінності в розмірі дисплея, конфігурації пам’яті, інтеграції стилуса, налаштуванні камери та акумулятора.

Інсайдер Росс Янг також підтвердив відмінності між двома моделями щодо підтримки стилусів. Тож цілком ймовірно, що модель Ultra може підтримувати S Pen, а стандартна Fold 6 – ні.

Хоча попередні припущення натякали на те, що бюджетна модель не матиме підтримки S Pen, цей новий витік свідчить про те, що все зміниться, і Ultra, можливо, стане пристроєм з підтримкою S Pen.

Наразі немає жодної конкретної інформації про тонкі деталі цієї потенційної моделі “Ultra”. Однак очевидно, що Samsung вивчає шляхи розширення своїх складних пропозицій і задоволення більш вимогливого споживчого сегмента.

Буде цікаво дізнатися, які стратегії Samsung має намір застосувати до чуток про модель Ultra, щоб виділити її серед звичайних моделей. Крім того, враховуючи, що модель Ultra, ймовірно, матиме покращені технічні характеристики, розумно очікувати й вищу ціну.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть