Samsung Galaxy Watch отримає революційні функції ШІ для здоров’я і фітнесу

Samsung оновить свій годинник Galaxy Watch з новими функціями штучного інтелекту для відстеження здоров’я та фітнесу. Нові функції були анонсовані компанією в середу і включають персоналізовані показники здоров’я, підказки та запропоновані тренувальні програми.

Одним з найбільших оновлень є новий показник енергії, який буде навчатися на основі особистих показників користувача, надаючи докладну інформацію про стан їх здоров’я. Цей показник враховуватиме різні дані про сон, фізичну активність та серцебиття під час сну.

Крім того, нові функції штучного інтелекту будуть надавати користувачам “Поради щодо здоров’я”, які мотивують та надають вказівки для досягнення особистих фітнес-цілей. Функції відстеження сну також отримають оновлення, додавши більше інформації про нічні звички користувача.

Для активних спортсменів Galaxy Watch також надасть нові показники аеробного та анаеробного порогу та показники функціональної порогової потужності. Крім того, буде використовуватися нова функція Workout Routine, яка дозволяє переходити від одного тренування до іншого без перерви, а також функція “Забіг”, яка допоможе побити свій попередній час на заданому маршруті.

Samsung зазначає, що Galaxy Watch може бути не єдиним пристроєм, який отримає оновлення зі штучним інтелектом для здоров’я. Компанія планує впровадити ще більше функцій штучного інтелекту в своєму портфоліо носимих пристроїв.

Оновлення One UI 6 Watch з новими функціями Galaxy Watch буде доступне користувачам пізніше цього року. Обмежена кількість власників годинників зможуть випробувати бета-версію оновлення з червня. Samsung також може представити свій новий носимий пристрій Galaxy Ring, який використовуватиме штучний інтелект для відстеження сну, на наступному заході Unpacked у липні.

Джерело Engadget

Не пропустіть