Samsung Galaxy S24 Ultra пройшов випробовування на міцність від JerryRigEverything: які результати він показав

Офіційна дата початку поставок Samsung Galaxy S24 Ultra – 30 січня, хоча в деяких регіонах він став доступним трохи раніше. Тож тепер, коли ви можете просто піти і взяти його в магазині без необхідності попереднього замовлення, вам може бути цікаво, як тримається титанова збірка – і нова броня Gorilla Armor також.

На щастя, Зак з JerryRigEverything має для нас відео, де S24 Ultra проходить традиційний “тест на міцність”, який включає в себе подряпини, опіки і, звичайно ж, тест на згинання. Давайте візьмемо трохи попкорну і подивимося його разом.

Якщо ви з якихось причин не змогли подивитися, то ось вам найдрібніші подробиці. По-перше, важливо зазначити, що Samsung не згадує, яку марку титану вони використовують – Apple використовує марку 5, яка є однією з двох найпоширеніших, інша – 2. Титан 5-го класу дорожчий за титан 2-го класу, тому компанії, що використовують титан 5-го класу, зазвичай хваляться ним, а ті, що використовують титан 2-го класу, мовчать.

Ми не можемо бути упевнені, що це саме так у випадку з Samsung – зрештою, вона масово модернізувала динаміки в серії S24, нікому про це не сказавши. Як би там не було, переходимо до тесту. Скло Gorilla Armor зверху екрану дрібно дряпається на рівні 6 балів за шкалою твердості Мооса, але є один нюанс. Цього разу немає “більш глибоких борозен на рівні 7”. Відмітини є, просто вони не такі глибокі, як на інших типах скла, так що Gorilla Armor, безумовно, здається чимось більшим, ніж просто хайп. Ці глибші борозенки насправді з’являються лише на рівні 8, що є першим випадком у світі мобільних пристроїв.

Титан не є стійким до подряпин, тому, звичайно, він дряпається. Незрозуміло, чи кнопки зроблені з титану, чи з алюмінієвого сплаву. Перо S Pen розбирають, щоб показати його нутрощі, а пікселі тримаються близько 30 секунд під полум’ям, перш ніж стають білими та не відновлюються.

Нарешті, S24 Ultra з честю витримує випробування на згинання. При згинанні з обох боків спостерігається невеликий прогин, але немає жодних тріщин.

Джерело JerryRigEverything

Не пропустіть