Samsung Galaxy M60 показали на відео

Щоб збільшити свої шанси вижити в битві з китайськими компаніями, Samsung відмовилася від «понтів» і випустила бюджетну серію Galaxy M. До неї увійшли мобільники, в яких є все, і головне — компанія постаралася зберегти розсудливість в ціновій політиці.

Смартфони добре розкуповуються, тому Samsung продовжить поповнювати модельний ряд доступних пристроїв новими моделями.

Один з індійських інсайдерів стверджує, що на черзі прем’єра Samsung Galaxy M60 і йому навіть вдалося роздобути новинку. А щоб і широка аудиторія могла з нею познайомитися, він влаштував мобільніку невеликий огляд, а сам процес зняв на відео.

Екскурс по характеристиках Samsung Galaxy M60 влаштовувати він не став, обмежившись демонстрацією екстер’єру і того, що це робочий апарат. Новинка виконана в типовому для пристроїв сімейства Galaxy M стилі. Вона володіє Infinity-U дисплеєм з каплевидною виїмкою під фронталку.

На тильній стороні знаходиться сканер відбитків пальців і тут же встановили здвоєну основну камеру з датчиками на 48 Мп + 16 Мп. Цікаво, що в якості ключового модуля перевагу віддано не фірмовому сенсорові ISOCELL Bright GM1, а Sony IMX586.


Не пропустіть