Samsung Galaxy M30s постав на рендерах

Навесні представили Samsung Galaxy M30, який виділявся серед інших пристроїв компанії наявністю ємної батареї на 5000 мАч. Тепер же південнокорейський гігант готується вивести на ринок його вдосконалену версію Galaxy M30s. На рівні припущень — новинка отримає іншу основну камеру.

З чуток, виробництво Galaxy M30s вже стартувало, тому не дивно, що деякі компанії уже створили аксесуари до нього. А заодно і зобразили той мобільник, для якого вони створені.

Те, що було вирішено «перелопатити» камери, підтверджують рендери. Так, якщо Galaxy M30 мав потрійну камеру, то Galaxy M30s отримав два датчики. Який набір модулів тут встановлять, невідомо. Ще одна помітна візуально зміна — установка матриці Infinity-V замість Infinity-U.

Новинка повинна отримати дактилоскопічний датчик на задній панелі і три градієнтні забарвлення: червоне, зелене і фіолетове. Чи піде компанія на якісь зміни в начинці, відомостей немає. Але швидше за все, цього не станеться і основні характеристики залишать недоторканими.

Очікується, що Samsung Galaxy M30s представлять в серпні і першою країною, де він буде доступний, стане Індія.


Не пропустіть