Samsung Galaxy A32 стане першим смартфоном Samsung на Android 11

Компанія Samsung незабаром повинна презентувати новий бюджетний смартфон Galaxy A32, який повинен стати одним з найбільш доступних смартфонів Samsung з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління. Очікується, що всі смартфони Samsung, які вийдуть після нього, працюватимуть під управлінням операційної системи Android 11 з оболонкою One UI.

Недавно у базі даних HTML5 Test з’явився Samsung Galaxy A32 5G. Модель працює під управлінням операційної системи Android 11. На даний момент невідомо, під управлінням якої оболонки він працюватиме, але очікується, що це буде OneUI 3.0 або OneUI 3.1 (очікується, що ця оболонка дебютує зі Samsung Galaxy S21, і тут все залежить від того, коли вийде Samsung Galaxy A32 5G – до чи після релізу цих флагманських моделей).

Очікується, що Samsung Galaxy A32 5G буде оснащений дисплеєм OLED з відношенням сторін 20:9, його діагональ складе 6.5 дюйма. Модель буде оснащена селфі-камерою, розташованою у краплеподібному вирізі. На задній панелі буде основна квадрокамера, яка включатиме основний сенсор на 48 МП, ультраширокий на 8 МП, макро на 5 МП та датчик глибини на 2 МП. Також смартфон має отримати чіпсет виробництва Qualcomm, 4 ГБ оперативної пам’яті та об’ємний акумулятор.


Не пропустіть