Samsung анонсував недорогий смартфон з потужною батареєю

Очікується, що ним стане представник Galaxy M - лінійки смартфонів, всі моделі якої мають потужні акумулятори

Профільне нідерландське видання Galaxy Club повідомило з посиланням на свої джерела, що Samsung готує смартфон під кодовою назвою SM-207, який отримає гігантську батарею EB-BM207ABY на 5 830 мА ⋅ год. Судячи з усього, мова йде про вдосконалену версію Galaxy M20 (SM-205) в особі M20s.

Хоч акумулятор майбутнього смартфона має ємність 5 830 мА ⋅ год, в характеристиках Galaxy M20s напевно буде вказана батарея на 6 000 мА ⋅ год – найімовірніше, значення в 5 830 мА ⋅ год є номінальною ємністю.

Нагадаємо, в минулому Samsung замінила малоуспішну лінійку Galaxy J на ​​Galaxy M і Galaxy A – представники першої є пристроями бюджетного і середнього цінових сегментів, а моделі А-серії представлені в основному гаджетами середньої та середньо-флагманської категорій. Анонсуючи лінійку Galaxy M, південнокорейська корпорація виділила ряд її особливостей: наявність основної камери з додатковим ультраширококутним об’єктивом, швидкої зарядки, сучасного дизайну (з каплевидним вирізом в дисплеї під фронтальну камеру) і великого акумулятора – з огляду на це, чутки про прийдешнє Galaxy M20s з батареєю на 6 000 мА ⋅ год чи не здається помилковим (в Galaxy M20 встановлений акумулятор на 5 000 мА ⋅ год).

Залишається загадкою, коли Samsung представить вищеописаний смартфон і де він буде продаватися (іноді гаджети корпорації є ексклюзивними для обраних країн).


Не пропустіть