Розумний браслет Samsung Galaxy Fit3 помітили в магазині, розкрита ціна

Минуло більше трьох років з моменту випуску останнього смартбраслета Galaxy Fit, але Samsung вирішив відродити цю лінійку, випустивши Galaxy Fit3. Про це нещодавно з’явилася велика кількість витоків, а тепер комусь вдалося сфотографувати роздрібну коробку для браслета і навіть поглянути на його ціну.

Коробки були помічені в магазині в Дар-ес-Саламі, Танзанія, з чорним і сріблястим кольорами. Судячи з попередніх витоків, має бути й рожево-золотий.

Хай там як, ціна Samsung Galaxy Fit3, як повідомляється, становить 250 000 танзанійських шилінгів, що еквівалентно $100/€90/£80 або близько того (звісно, це не враховує податки та інші витрати). Для порівняння, Fit2 коштував $60 на момент запуску.

Samsung також розробляє ще один невеликий гаджет для відстеження здоров’я – Galaxy Ring. Однак, можливо, ми не побачимо його до кінця цього або навіть початку наступного року, тому якщо вам потрібен трекер серцевого ритму і лічильник кроків, але не потрібен повний пакет Galaxy Watch, Fit3 може стати гарною альтернативою.

До речі, досі немає дати, коли Samsung зробить Galaxy Fit3 офіційним, але це не може бути довго, якщо пристрої вже надійшли до магазинів.

Джерело Samsung Community

Не пропустіть