З’явилися нові фото та специфікації смартбраслета Samsung Galaxy Fit3, цього разу – на офіційному сайті

Xiaomi є королем ринку смартбраслетів з серією Mi Smart Band, і Samsung хоче відхопити частину його пирога. Принаймні в теорії, оскільки Galaxy Fit3, про який часто говорять, все ще не є офіційним. Хоча ми чули чутки про нього у 2022 році, все почало набирати обертів у листопаді минулого року, тож, сподіваємось, це означає, що запуск близький, а не далекий.

Сьогодні знову стався витік інформації про Galaxy Fit3, цього разу від самої Samsung – хтось випадково опублікував ці зображення достроково на регіональному вебсайті Samsung.

Fit2 був випущений у 2020 році, тож Fit3 вже давно запізнився. На щастя, він матиме набагато більший екран, ніж його попередник, який йому потрібен, якщо він дійсно хоче конкурувати з Xiaomi в цьому просторі.

Fit3 оснащений механізмом швидкого зняття для легкої заміни ремінців. Згідно з попередньою інформацією, він матиме 1,61-дюймовий екран і важитиме 21 г. Він виготовлений з алюмінію і буде доступний у сірому, сріблястому та рожево-золотому кольорах.

Як і слід було очікувати, він буде оснащений функціями моніторингу серцевого ритму, відстеження сну та безліччю інших спортивних функцій. Кажуть, що він витримає 13 днів на одному заряді акумулятора ємністю 200 мАг, а також матиме підтримку зарядки 5 Вт.

Джерело Gadgets & Wearables

Не пропустіть