“Розумні” окуляри Lenovo ThinkReality A3 можуть відображати до п’яти віртуальних дисплеїв

На виставці CES 2021 компанія Lenovo представила новий пристрій ThinkReality. За словами компанії, це «одні з найбільш просунутих і універсальних» смарт-окулярів для корпоративних клієнтів.

Lenovo позиціонує ThinkReality A3 як пару розумних окулярів, які можна використовувати для таких додатків, як 3D-візуалізація, і інших робочих процесів, для управління яких застосовується доповнена реальність.

На відміну від першої моделі ThinkReality A6, яка виглядає як типова гарнітура змішаної реальності, новинка більше схожа на масивні сонцезахисні окуляри. Однак не розраховуйте на те, що це остаточний дизайн — компанія ще може модифікувати пристрій, щоб зробити його більш довговічним або безпечним.

ThinkReality A3 побудовані на базі платформи Qualcomm Snapdragon XR1, яка використовується для гарнітур віртуальної і змішаної реальності. Новинка може відображати до п’яти віртуальних дисплеїв з роздільною здатністю 1080p, має 8-мегапіксельну камеру, що забезпечує запис відео з роздільною здатністю 1080p. Крім того, розробники додали в неї дві камери «риб’яче око».

Для роботи гарнітуру необхідно підключити або до ПК, або до смартфону Motorola з процесором Qualcomm Snapdragon серії 800. У версії для ПК використовуються програмні інструменти і додатки Windows. Версія A3 Industrial Edition покладається на програмну платформу Motorola ThinkReality для виконання завдань з підтримкою AR в режимі hands-free.

Lenovo стверджує, що ці окуляри можна використовувати на заводах або в лабораторіях, наприклад. Компанія не повідомила їхню вартість, оголосивши тільки те, що новинка буде доступна в деяких країнах з середини 2021 року.

Джерело engadget
Не пропустіть