Розширення Netflix Hanghous для тих, хто хоче дивитися фільми на робочому місці

У перервах між написанням звітів і складанням стратегічних планів, нерідко співробітники компаній використовують свої робочі комп’ютери в особистих цілях.

Ми купуємо товари, дивимося кліпи і ролики на YouTube, листуємося з друзями в месенджерах, граємо або просто шукаємо необхідну нам інформацію.

Є одна проблема — роботодавці незадоволені такою нашою поведінкою на робочому місці і хочуть, щоб ми працювали, а не займалися своїми справами, ось і шукають способи контролю за віртуальним життям персоналу. Природно, що співробітники зі свого боку роблять все, щоб обійти заборони. Один із способів — розширення Netflix Hanghous для браузера Chrome від команди Mschf Internet Studios.

Його завдання допомогти співробітникам скоротати час за переглядом фільмів або іншого розважального контенту. Для цього на комп’ютері запускається імітація відеоконференції, в якій нібито беруть участь чотири людини.

Насправді ніякої комунікації не відбувається, а зроблено це для того, щоб приховати відео в одному з чотирьох вікон. Все що потрібно користувачеві — встановити Netflix Hanghous, запустити фільм в онлайн-кінотеатрі Netflix і активувати розширення.


Не пропустіть