Розпочалося бета-тестування бронювання в «Дії»: що потрібно знати

В Україні стартувало бета-тестування електронного бронювання в додатку «Дія», яке триватиме кілька тижнів, а потім стане доступним для всіх. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на зустрічі IT Ukraine Association, зазначає AIN.UA.

Федоров розповів, що тестування проходить успішно, а нормативна база вже готова. Завдяки новій онлайн-послузі, співробітники зможуть у кілька кліків актуалізувати свої дані, які будуть вважатися військово-обліковим документом. Керівники компаній матимуть можливість вибирати співробітників і бронювати їх без необхідності відвідувати військкомати.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів раніше підтримав бронювання працівників через «Дію». Це нововведення дозволяє уникнути додаткових візитів до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). На першому етапі послуга буде доступна критично важливим підприємствам та компаніям, які працюють на потреби Сил оборони. Це дозволить їм швидко і без зайвих формальностей бронювати своїх співробітників онлайн.


Не пропустіть