Розкрито зовнішній вигляд неанонсованого флагмана Huawei Mate 40

Офіційна презентація смартфона повинна відбутися у вересні

Ще 7 серпня голова китайського технологічного гіганта Huawei Річард Ю повідомив про те, що вже в наступному місяці компанія офіційно анонсує флагманський Huawei Mate 40. Незважаючи на це, зовнішній вигляд майбутнього смартфона можна оцінити вже зараз.

Інсайдери виявили патент, який був поданий Huawei до Державного відомства інтелектуальної власності Китаю ще у січні поточного року, а затверджений лише сьогодні. Завдяки йому, до речі, й викрили дизайн серії Mate 40. У патенті описується повноекранний смартфон без отвору для селфі-камери, що натякає на те, що прийдешній флагман матиме підекранну камеру. Основна камера, в свою чергу, складається з 4 модулів і дисплея. Згідно з оприлюдненими даними, на ньому відображається час, проте передбачається, що також користувачі зможуть відстежувати ще й календар, погоду та інший контент.

На опублікованих у патенті зображеннях представлені три виконання камери. Дисплеї можуть розташувати як посередині блоку, так і зверху, і знизу. На даний момент невідомо, як саме компанія реалізує дисплей в лінійці Mate 40.

Джерело Seekdevice
Не пропустіть