Розкрито ціну Motorola Edge 50 Pro – вона розчаровує

Motorola готується до запуску нового телефону Edge 50 Pro. Очікується, що телефон вийде на світовий ринок 3 квітня. До цього часу про майбутній телефон від Motorola вже кілька разів з’являлися витоки інформації, які розкривали технічні характеристики, камеру, колірні варіанти тощо. Останній витік розкриває ціну для європейського регіону. Давайте перевіримо її нижче.

Інсайдер на ім’я Passionategeekz розкрив ціну ще не випущеного смартфона. Він “зловив” Motorola Edge 50 Pro на італійському роздрібному вебсайті, який не тільки розкриває варіант пам’яті, але й ціну, колір та дизайн телефону.

Лістинг підтверджує наявність 12 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ накопичувача з ціною 864 євро, що приблизно дорівнює 931 долару США. Це значно вище, ніж $540, про що повідомлялось раніше.

Якщо говорити про мову дизайну, то здається, що Motorola обрала для Edge 50 Pro сміливий дизайн. Він має квадратний модуль камери з великими вирізами. На передній панелі помітні вигнуті краї. На сайті також вказано назву кольору – “Black Beauty”. Однак, можливо, буде більше варіантів кольорів, коли телефон буде продаватися офіційно.

Джерело Gizchina

Не пропустіть