Розкрито подробиці про Xiaomi 12 Ultra

У Мережі з’явилися зображення нового флагманського смартфона Xiaomi 12 Ultra, які опублікував інсайдер OnLeaks. Габарити смартфона складають 161.9 х 74.3 х 9.5 міліметра. Основна камера включає головний сенсор 50 МП, ультраширокий 48 МП, а також перископічну камеру 48 МП. Селфі-камера матиме роздільну здатність 20 МП. Передбачається, що ціна смартфона складатиме 1350 доларів.

Очікується, що Xiaomi 12 Ultra буде оснащений загнутим OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц та підтримкою HDR10+. Окрім цього, у смартфона має бути підтримка нової технології обробки зображень, а також підтримка швидкої зарядки. Також у смартфона повинна з’явитися доопрацьована рідинна лінза, що з’явилася у Xiaomi Mix Fold.

Нагадаємо, що сьогодні Лей Цзюнь, засновник та виконавчий директор компанії Xiaomi, опублікував фото, на якому демонструється камера Leica, що дозволяє робити лише ч/б фото, а також об’єктив Nox 50mm F/0.95. Під цим фотом було багато припущень, що Xiaomi 12 Ultra повинен отримати справді вражаючі можливості нічної зйомки.


Джерело Twitter

Не пропустіть