Розкрито нові подробиці про iPhone 15: усі моделі отримають Dynamic Island

Компанія Apple офіційно ввела виріз Dynamic Island замість застарілої “брови” у iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, при цьому стандартні iPhone 15 та iPhone 15 Plus залишилися зі старішим дизайном. Як стверджують інсайдери, вже цього ми можемо побачити нове покоління iPhone, у якому всі моделі отримають Dynamic Island.

При цьому є ряд фішок та функцій, які будуть ексклюзивними для iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Так, лише дві старші моделі будуть використовувати найновіший 3-нанометровий чіпсет Apple A17 Bionic. Окрім цього, лише у старших версіях об’єм оперативної пам’яті буде збільшено до 8 ГБ, у той час як дві молодші все ще матимуть 6 ГБ.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що усі iPhone 15 отримають новий роз’єм USB-C, який прийде на зміну застарілому Lightning. Щоправда, зараз розкрились нові деталі: ймовірно, незважаючи на єдиний порт, моделі можуть отримати підтримку різних інтерфейсів. Так, у iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, як стверджують інсайдери, може бути підтримка USB 3.2 або Thunderbolt 3, у той час як у iPhone 15 та iPhone 15 Plus залишиться той самий USB 2.0, який зараз є у всіх iPhone з Lightning.

Ще одним нововведенням, яке може стати ексклюзивом Pro-версій iPhone 15, є поява кнопок з тактильною віддачею. Схожий принцип використовується у кнопці Home в останньому поколінні iPhone SE та у трекпадах MacBook останніх поколінь. Як стверджують інсайдери, для забезпечення тактильної віддачі від кнопки регулювання гучності та кнопки ввімкнення, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max будуть оснащені двома додатковими рушіями Taptic Engine.

І наостанок, варто згадати про про покращений оптичний зум – ймовірно, у iPhone 15 Pro Max буде використовуватися телефото модуль з покращеним оптичним наближенням. Нагадаємо, у поточних iPhone 14 Pro є підтримка трикратного оптичного зуму. Більше деталей стануть відомі ближче до презентації, яка, нагадаємо, має пройти вже у вересні цього року.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть