Стало відомо, яким буде перший геймерський смартфон Redmi

Компанія Redmi повинна презентувати свій перший ігровий смартфон вже цього місяця. Згідно з інсайдерськими даними, цей смартфон стане першим на ринку з AMOLED-дисплеєм Samsung E4, який підтримуватиме частоту оновлення 144 Гц. За роботу смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет MediaTek Dimensity 1200, а сама модель буде справді недорогою.

У дисплеї буде отвір під фронтальну камеру, як у Redmi K40. Однією з головних фішок моделі, яка прямо вказує на її спрямованість, будуть додаткові апаратні кнопки, як у смартфонах Black Shark, які можна буде використовувати в іграх. Нагадаємо, що минулого тижня ми почули від Лу Вейбінга, генерального директора бренду Redmi, що він вже почав користуватися новим ігровим смартфоном Redmi та не може від нього відірватися.

За автономність у моделі буде відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, очікується підтримка швидкої зарядки потужністю 67W. Загалом модель багато в чому буде схожа на Redmi K40, причому у них буде дуже схожа навіть потужність, адже MediaTek Dimensity 1200 та Qualcomm Snapdragon 870 дуже схожі за цим показником.

Що цікаво, камера у першого ігрового смартфона Redmi може бути кращою, ніж у Redmi K40 – тут буде встановлений головний сенсор основної камери Sony IMX686. Очікується, що ціна новинки складе близько 300 доларів, причому вона може бути нижчою, ніж у Redmi K40, що зробить його непоганою альтернативою цьому смартфону.


Не пропустіть