Розкрито характеристики камер флагманського смартфона Huawei P40 Pro

Новинка зможе похвалитися використанням досить цікавої технології

Нові флагмани Huawei в особі лінійки Huawei P40 – одні з найбільш очікуваних смартфонів першої половини року. А судячи з того, що пристрої завжди були в першу чергу цікавими за рахунок своїх фото-можливостей, особливу цінність мають витоки, що стосуються камер новинок. І, судячи з усього, ми нарешті отримали щось більш-менш правдоподібне і цікаве по даній темі.

Якщо вірити витокам, наданим інтернет-інсайдерами, головний модуль основної камери буде мати роздільну здатність 52 Мп, при цьому розмір підсумкових знімків складе всього 13 Мп – все через використання четирибайєрового фільтра. Зате, завдяки цьому рішенню, ефективний розмір пікселя складе аж 1,92 мкм, що, безумовно, дуже гідне значення – для порівняння, сучасні 48 Мп модулі можуть дати розмір пікселя 1,6 мкм, причому лише в разі об’єднання сусідніх чотирьох пікселів в один!

Нагадаємо, що анонс нового покоління Huawei P40 очікується вже в березні поточного року. Причому, що цікаво, новинка, як і останні кілька років, буде представлена ​​не в Китаї, а в Парижі, що ніби натякає нам на те, що китайський техногігант все ще не втрачає надії влаштувати експансію на європейський ринок, навіть в умовах американських санкцій.

Джерело GSMArena
Не пропустіть