Розкрито дизайн майбутнього флагмана Samsung Galaxy S25 Ultra

Останнім часом компанія Samsung часто з’являється в новинах завдяки своїм майбутнім складним та носимим пристроям, але наступний флагман компанії серії S також не залишився поза увагою.

Нещодавній допис від постійного джерела інформації Ice Universe на китайській платформі соціальних мереж Weibo містить деякі цікаві подробиці про те, чого очікувати від S25 Ultra.

Він стверджує, що в наступному флагмані буде змінено дизайн. Ice Universe припускає, що S25 Ultra буде тоншим за свого попередника, його товщина становитиме 8,4 мм порівняно з 8,6 мм у S24 Ultra.

Хоча ця різниця в розмірах незначна, пост також показує, що Samsung не йде на компроміс з можливостями камери заради тонкості. Хоча подробиці все ще тримаються в таємниці, чутки свідчать, що S25 Ultra матиме покращену 200-мегапіксельну основну камеру, а також 50-мегапіксельний надширококутний, 50-мегапіксельний 3-кратний телефото та 50-мегапіксельний 5-кратний телефото об’єктиви.

В окремому дописі на X (раніше Twitter) інсайдер розкрив ще одну деталь про дизайн. За словами Ice Universe, S25 Ultra “більше не розчавить вашу долоню” і буде “дійсно округлою!”.

Це означає, що S25 Ultra відійде від гострих кутів, які Samsung представила в S24 Ultra, і, ймовірно, прийме вигнутий дизайн, схожий на S23 Ultra і S22 Ultra. Джерело здається досить впевненим у цій зміні, стверджуючи, що існує “100%” ймовірність того, що це станеться.

Хоча це здається надійним витоком, інше повідомлення на початку цього тижня припускає, що Samsung може вперше представити чіпи MediaTek в серії S25. Це збільшило б кількість SoC для флагманів Samsung серії S до трьох, включаючи Qualcomm, власні чіпи Samsung Exynos і MediaTek.

Однак те саме джерело, яке повідомило цю новину, застерігає, що можливість використання чіпів MediaTek залишається лише чутками, і до її фактичного включення слід ставитися зі скептицизмом.

До запуску серії Galaxy S25 у Samsung є ще багато часу. Наразі компанія зосереджена на смартфонах Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6 та натільних пристроях, включаючи Galaxy Ring, серію Buds 3 та нові годинники Galaxy, які будуть представлені на заході Unpacked 10 липня.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть