Розкрито дизайн iPhone 14 Pro – смартфон не матиме “брови”

У Мережі з’явилися якісні рендери нового iPhone 14 Pro у фіолетовому кольорі, що дозволяють оцінити дизайн майбутнього флагманського смартфона Apple. Нагадаємо, що усі інсайдерські дані, в тому числі й опубліковані фото макетів для створення чохлів виробниками аксесуарів, підтвердили, що в iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max буде два вирізи на фронтальній панелі.

Очікується, що у фронтальній камері iPhone 14 буде покращена система автофокусування, що дозволить відчутно покращити якість селфі та відео на фронтальну камеру. Апертура фронтальної камери iPhone 14 складе f/1.9, вона має отримати шість пластикових лінз 6P.

Нові iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max мають отримати дисплеї з технологією адаптивної частоти оновлення в діапазоні від 1 Гц до 120 Гц, що дозволить нарешті додати в iPhone функцію Always On-Display. Згідно з інсайдерськими даними, її отримають лише Pro-моделі. Крім цього, Pro-моделі отримають нову платформу Apple A16, у той час як у iPhone 14 Pro та iPhone 14 Max буде минулорічна Apple A15.

Очікується, що iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max отримають і покращену автономність. Крім цього, у смартфонів має бути основна камера з головним сенсором 48 МП та підтримкою зйомки відео у 8K. Презентація новинок має пройти вже у вересні цього року.

Джерело MyDrivers

Не пропустіть