Розкрита нова фішка Valve Steam Deck, яка має покращити автономність консолі

У Мережі з’вилися дані щодо нового портативного ПК Steam Deck. Спершу Valve, компанія-розробник Steam Deck, заявила, що 30 fps – це цільовий показник Steam Deck у іграх, але зараз виявилося, що це лише нижній поріг, який повинен бути гарантованим у всіх іграх без просідань. Згідно з коментарями розробника, у іграх, протестованих командою, були або заявлені показники, або вищі. Steam Deck від Valve вийде у кінці 2021 року у країнах “першої хвилі”, а повноформатний запуск планується у 2022 році.

Нагадаємо, що раніше розробник прокоментував у інтерв’ю з виданням IGN, що команді не вдалося знайти гру, яка б не запустилась на Steam Deck. Ціллю команди був запуск всієї бібліотеки ігор Steam, і ця ціль була досягнена. У Steam Deck також є “опціональний обмежувач фреймрейту”, який призначений для того, щоб користувач зміг більш гнучко керувати продуктивністю та автономністю. Нагадаємо, що автономність у Steam Deck заявлена у діапазоні між 2 та 8 годинами.

Нагадаємо, що Steam Deck отримав чотириядерний восьмипотоковий процесор AMD Zen 2, а також відеокарту RDNA 2. TDP чіпсета складає 4-15W. В парі з чіпсетом працює 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5. На вибір доступні версії з 64 ГБ пам’яті eMMC, 256 ГБ пам’яті NVMe SSD або 512 ГБ NVMe SSD. Steam Deck оснащений IPS-дисплеєм з діагоналлю 7 дюймів, роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів та частотою оновлення 60 Гц. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 40 Вт/г.


Не пропустіть