Роботу Harmony OS 2.0 продемонстрували на відео

Реліз Harmony OS 2.0 відбудеться в кінці 2021 року. І поки ми чекаємо на її офіційний вихід, інсайдери, і навіть сама компанія Huawei, продовжують ділитися подробицями про цю ОС. По-перше, в Мережі з’явилося відео, на якому демонструється її інтерфейс. По-друге, її головну особливість розкрив представник компанії.

Зауважимо, що на відео показана бета-версія Harmony OS 2.0, доступ до якої частина користувачів отримала ще в кінці 2020 року. Встановити її можуть власники смартфонів Huawei P30, P40, P40 Pro, Mate 30, Mate 30 Pro і Mate 30 Pro 5G, а також планшета MatePad Pro. Тестування проходить на території Китаю.

Судячи з відео, HarmonyOS 2.0 мало чим відрізняється від оболонки EMUI. Додатки для Android працюють з HarmonyOS 2.0 точно так само, як в своєму рідному середовищі.

Подробиці про можливості HarmonyOS також розкрив глава відділу споживчого програмного забезпечення Huawei Ван Ченлу на щорічній конференції Huawei Pollen. Однією з її найголовніших можливостей була названа можливість бездротового підключення до пристроїв розумного будинку. Крім того, завдяки HarmonyOS користувачі зможуть проводити конференції з презентаціями та запрошувати на них безліч людей.

Huawei також заявила, що до кінця поточного року HarmonyOS охопить від 300 до 400 млн пристроїв.

Джерело ITHome
Не пропустіть