Реліз фільму про Джеймса Бонда відкладається для повторних зйомок продуктів Nokia

Представлені у фільмі смартфони стали застарілими.

Компанія HMD Global, яка випускає смартфони під брендом Nokia, стала офіційним партнером 25-го фільму бондіани «007: Не час помирати» (No Time To Die). У фільмі, який мав з’явитися на екранах ще в квітні 2019 року, повинні були показати перший 5G-смартфон бренду, а також телефони Nokia 7.2 і Nokia 3310. Через пандемію COVID-19 показ фільму був відкладений на квітень 2021 року. Тепер його випуск знову перенесуть — цього разу через компанію HMD Global.

У повідомленні The Sun цитуються інсайдери галузі. За їх словами, у фільмі представлені технології та продукти, які в 2021 році будуть сильно застарілими. Компанії, які просувають свої новинки в фільмах, хочуть, щоб зірки користувалися найперспективнішими продуктами. Це дозволяє просувати їх на ринку і продавати фанатам. Тому деякі сцени з фільму в зв’язку з цим доведеться істотно переробити.

«Проблема в тому, що деякі гаджети мали передовий статус, коли фільм тільки починали знімати, — сказало джерело. — Однак на той час, коли фільм вийде, пристрої, що використовуються Бондом, будуть виглядати так, ніби Деніелу Крейгу і команді видали гаджети вікової давнини».

Крім продуктів Nokia, у фільмі рекламується взуття Adidas, шампанське Bollinger і годинник Omega.

Через те, що представлені у фільмі продукти необхідно ретельно відретушувати, перезняти або відредагувати з додаванням нових продуктів, фільм вийде в жовтні 2021 року.

Джерело gsmarena
Не пропустіть