Redmi K40 Pro не отримає очікуваної фішки

Незабаром компанія Huawei планує презентувати бюджетні флагмани Nova 8, і вже в них будуть дисплеї зі загнутими гранями, але, судячи по всьому, це ще нескоро стане тенденцією серед флагманів Redmi. Принаймні у флагманських смартфонів Redmi K40 та Redmi K40 Pro такої фішки ми гарантовано не побачимо.

Про це стало відомо з діалогу у соціальній мережі Weibo між директором з питань нових продуктів Ван Тенг Томасом та звичайним користувачем цієї соціальної мережі. Користувач запитав, чи планують у компанії Redmi використовувати дисплеї із загнутими гранями. На це офіційний представник Redmi відповів “Не зараз”.

З цього можна зробити висновок, що ні у Redmi K40, який має вийти цього місяця, так і у Redmi K40 Pro, який має бути презентований вже у першому кварталі наступного року, ми не побачимо дисплея із загнутими гранями. Скоріш за все, причина в першу чергу у ціні цієї технології, адже компанія Redmi випускає, в першу чергу, доступні флагмани, які повинні бути найкращими саме за співвідношенням “ціна/якість”, а саме загнуті дисплеї відчутно підвищать потенційну ціну смартфонів.

Крім цього, недавно з’явилася інформація щодо дисплеїв Redmi K40 та Redmi K40 Pro. Очікується, що у молодшої моделі буде виріз під фронтальну камеру у верхній частині дисплея, а у Redmi K40 Pro буде висувна фронтальна камера. Отже, Redmi K40 Pro буде продовжувати традицію Redmi K20 Pro та Redmi K40 Pro, і стане дуже непоганим варіантом для фанатів смартфонів з висувними фронтальними камерами.

Джерело MyDrivers

Не пропустіть