UPG_price_d+m

Realme GT Neo 6 отримає Snapdragon 8 Gen 2 та матиме дуже привабливий цінник

Realme GT5 Pro побив вже не один рекорд і стане дійсно потужним флагманом, але, згідно з останнім витоком, серія GT отримає ще одне поповнення. Як повідомляється, Realme GT Neo 6 знаходиться в роботі, і цей смартфон матиме чіпсет Snapdragon 8 Gen 2 та алюмінієву рамку. Його ціна буде нижчою за 2 000 китайських юанів, що становить лише 275 доларів. Очевидно, що в Китаї телефони дешевші, ніж на Заході, але це все одно найнижча ціна для цього чіпа Qualcomm.

Скоріше за все, ми вже бачили GT Neo 6, і він дуже схожий на GT5, який також має Snapdragon 8 Gen 2. Цікаво, що дешевший варіант GT5 з зарядкою на 150 Вт починався від CNY3,000 (близько $410), що змушує замислитися, де Realme буде скорочувати витрати, щоб знизити ціну.

Realme випустила GT Neo 5 (глобально доступний як GT3) на початку цього року, тоді як його попередник GT Neo 3 був представлений у першому кварталі 2022 року. Компанія не поспішає запускати пристрої GT Neo, тому не варто дивуватися, якщо GT Neo 6 з’явиться наступного року. Наразі вся увага прикута до GT5 Pro, який має з’явитися незабаром.

Джерело Weibo

Не пропустіть