Realme готує власний аналог Apple MagSafe

Компанія Realme нещодавно зареєструвала нову торгову марку “MagDart”. Спершу очікувалося, що під назвою MagDart буде фігурувати лише магнітна зарядка, яка нагадуватиме MagSafe, але виявилося, що все значно цікавіше. Компанія Realme на даний момент працює над вдома варіантами MagDart, один з яких – тоненька кругла платформа, яка кріпиться до задньої панелі смартфона, а інший – достатньо велика та товста зарядна станція.

Якщо з першою зарядною платформою все зрозуміло – вона повторюватиме функціональність MagSafe від Apple, і навіть матиме таку саму потужність (15W), то з більшою станцією все значно цікавіше. На цій зарядній станції, окрім роз’єма USB-C, можна помітити також решітку системи охолодження, що говорить про її велику потужність.

Якщо компанія Realme презентує свої продукти з підтримкою MagDart і самі зарядні платформи вже найближчим часом, компанія зможе стати першим виробником на ринку Android-смартфонів з таким рішенням. Цілком імовірно, що незабаром після випуску MagDart і інші виробники Android-смартфонів запропонують свої рішення з таким самим функціоналом.


Не пропустіть