Realme готує власну оболонку для Android

По всій видимості, вона потрібна для того, щоб компанія більше не вважалася суббрендом OPPO, а була дочірнім брендом BBK

Realme був представлений як суббренд OPPO, що спеціалізується на випуску бюджетних пристроїв. Він швидко став популярний, особливо в Індії. На смартфонах Realme використовується ColorOS (фірмова оболонка OPPO), але скоро вона буде замінена на власну.

Ще на початку цього року був зареєстрований торговий знак RealmeOS. Також Realme запрошував на тестування деякого програмного забезпечення під кодовою назвою Mystery Project X. Тепер же Мадхав Шет (Madhav Sheth), генеральний директор Realme India, підтвердив в інтерв’ю India Today Tech, що RealmeOS готується до запуску.

Інших подробиць глава індійського підрозділу не дав. Можливо, що RealmeOS буде заснована на Android Q. Зовнішній вигляд оболонки невідомий: вона може бути схожа на ColorOS, а може нагадувати OxygenOS (оболонку від OnePlus – іншого суббренда OPPO).

Таке рішення можна пояснити тим, що BBK Electronics, власник OPPO, Vivo і OnePlus, хоче повністю відокремити Realme від OPPO, зробивши його дочірнім брендом BBK. Так було і з OnePlus, яка використовувала ColorOS в Китаї і CyanogenOS на міжнародному ринку, поки вони не були замінені на Hydrogen OS і OxygenOS відповідно.

Передбачається, що RealmeOS буде представлена 20 серпня разом зі смартфонами Realme 5 і Realme 5 Pro, які отримають 64-мегапіксельну камеру.


Не пропустіть