Realme Flash стане першим Android-смартфоном з магнітною бездротовою зарядкою

Компанія Realme незабаром повинна презентувати свій новий смартфон, який отримає назву Realme Flash. Головною фішкою цієї моделі стане те, що вона буде першою на ринку Android-смартфонів з магнітною бездротовою зарядкою. Нагадаємо, що ще раніше нам стало відомо про те, що Realme готує нову бездротову зарядку MagDart.

 

Як і у випадку з Apple MagSafe, Realme MagDart кріпиться на задній панелі девайса. Рішення Realme, щоправда, відчутно габаритніше за MagSafe для iPhone, але і потужність повинна бути значно більшою (у випадку MagSafe вона складає 15W), на що вказує і система активного охолодження у зарядній платформі.

Також на зарядці можна зауважити роз’єм USB-C для підключення кабеля. Нагадаємо, що раніше ми бачили і бездротову магнітну зарядку Realme MagDart, яка дуже нагадує MagSafe в плані розмірів (вона має вигляд маленької круглої платформи), але у цьому випадку потужність буде не такою високою.

Realme Flash повинен отримати дисплей зі загнутими гранями та вирізом під фронтальну камеру у верхньому лівому куті. На задній панелі розташована основна потрійна камера. За роботу буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, в парі з яким працює 12 ГБ оперативної пам’яті, а об’єм внутрішньої пам’яті складає 256 ГБ. З коробки модель поставляється з Android 11 та оболонкою Realme UI 2.0.


Не пропустіть