Realme анонсувала перший смартфон з магнітною зарядкою – Realme Flash

Компанія Realme поділилася на своїй офіційній сторінці у соцмережі Weibo офіційним постером Realme Flash, таким чином офіційно анонсувавши смартфон. Очікується, що презентація моделі пройде вже 3 серпня цього року, тобто завтра, і тоді нам стануть відомі всі характеристики моделі.

Як і iPhone 12, Realme Flash буде оснащений магнітом всередині корпусу, що дозволить йому підключатися до зовнішніх бездротовоих аксесуарів – наприклад, до бездротового магнітного зарядного пристрою. Що важливо, магнітна зарядка у Realme Flash буде значно швидшою, ніж Apple MagSafe у iPhone 12 (принаймні одна з версій цієї зарядки).

Очікується, що компанія презентує дві версії MagDart: у молодшої потужність складе 15W, а старша буде на 440 відсотків потужнішою за рішення Apple, тобто її потужність складатиме 66W (потужність Apple MagSafe, нагадаємо, складає 15W). У цієї версії буде система активного охолодження, і сам зарядний пристрій буде значно масивнішим.

Realme Flash отримає дисплей, зігнутий з боків та з вирізом під фронтальну камеру, а також з основною потрійною камерою. За роботу смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, в парі з яким буде до 12 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складатиме 256 ГБ. З коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 11 та оболонкою Realme UI 2.0.

Не пропустіть