Флагманський смартфон з 120 Гц вигнутим дисплеєм та технологією вбудованого захисту очей — realme 10 Pro+ вже в Україні

realme, найбільш швидкозростаючий бренд смартфонів у світі, щойно випустив realme 10 Pro+.

realme 10 Pro+ пропонує користувачам флагманський вигнутий дисплей із частотою 120 Гц із першим у світі 2160 Гц PWM затемненням та ультратонкими рамками товщиною 1 мм, що дозволяє відтворювати дійсно вражаючі зображення. На дослідження та розроблення було виділено 15 млн доларів США. У результаті вигнутий дисплей, що раніше з’являвся тільки у флагманських моделях преміум-класу, доступний кожному та оснащений трьома новаторськими технологіями.

Смартфон має привабливий дизайн, надлегкий корпус,108-мегапіксельну камеру ProLight та пропонує високу продуктивність із чіпсетом Dimensity 920 5G і до 12 ГБ+8 ГБ динамічної оперативної пам’яті. На кожному телефоні вже встановлена остання версія Android. Вартість realme 10 Pro+ стартує від 16999 гривень (варіант 8 ГБ + 128 ГБ). Смартфон уже доступний у мережі магазинів Цитрус.

Флагманський смартфон з 120 Гц вигнутим дисплеєм, найвужчою нижньою рамкою та 2160Hz PWM технологією затемнення

Смартфони з вигнутим дисплеєм завжди вважаються моделями преміум-класу через їхній гарний зовнішній вигляд, оригінальні відчуття та високу вартість виробництва порівнюючи з плоскими дисплеями. realme 10 Pro+ з вузькою нижньою панеллю товщиною 2,33 мм, розробленою за технологією COP Ultra Packaging робить цю цю технологію доступною кожному.

Технологія 2160 Гц PWM затемнення для вбудованого захисту очей.

Захист очей особливо важливий у темну пору дня, бо саме тоді очі найбільш чутливі до мерехтіння телефону.

10 Pro+ оснащено найвищим у світі PWM затемненням 2160 Гц для зменшення мерехтіння екрана. Ефективність затемнення збільшена в 4,5 рази порівнюючи зі звичайним PWM 480 Гц у більшості флагманських смартфонів таких як Samsung S 22 Ultra. У темному середовищі (яскравість нижче 90 ніт), де затемнення постійного струму не може працювати, він автоматично перемикається в режим затемнення PWM 2160 Гц, щоби підтримувати точні кольори на дисплеї та більш комфортну роботу Як результат, realme захищає очі та відтворює точні кольори на дисплеї в темряві. Підтверджено двома сертифікатами TÜV Rheinland

,

Підтримуваний алгоритмом 4-го покоління Anti-touch Algorithm, realme 10 Pro+ значно зменшує ймовірність появи бліків на вигнутому дисплеї завдяки на 20 % більшій площі захисту від дотику. Водночас на вигнутому дисплеї є деякі ексклюзивні програмні засоби взаємодії, такі як підсвічування країв, динамічні шпалери, розумна бічна панель і годинник вздовж краю AOD.

Перегляд відео та новин буде дійсно повноекранним — ми використали найпередовішу в галузі технологію COP Ultra, що дало змогу зменшити розмір нижньої панелі до виняткових 2,33 мм — це навіть тонше, аніж у топових флагманських смартфонів із вигнутим дисплеєм. Для порівняння, розмір нижньої панелі смартфона Samsung S22 Ultra становить 2,6 мм.

Також 10 Pro+ 5G — перший у світі смартфон з OLED-дисплеєм, який має сертифікат Rheinland Flicker Free. Користувачі все частіше згадують наші смартфони, як найкращі для очей, тому ми і продовжили розвивати цю нашу особливість у моделі 10 Pro+ 5G.

Режим HyperVision

Режим HyperVision підсилює яскравий колір відео та HDR — кольори оживають, а яскраві та темні ділянки стають ще більш насиченими. Цей режим дійсно дозволяє насолодитися кольором картинки.

Дизайн Hyperspace із надлегким 7,78 мм корпусом вагою 173 г і 7,78 мм

Поцінувачі краси будуть вражені дизайном, на який нас надихнула концепція гіперпросторових тунелів та динамічний тривимірний ефект. З кожним поворотом та під новим кутом відображається нове світло. realme 10 Pro+ реалізує цей трендовий дизайн у легкому ультратонкому корпусі вагою 173 г і товщиною 7,78 мм із потужним акумулятором на 5000 мАг.

10 Pro+ має класичний дизайн дзеркальної камери з подвійним об’єктивом впевнені він очолить новий тренд вуличної фотографії.

108-мегапіксельна камера ProLight флагманського рівня

realme 10 Pro+ з камерою Prolight на 108 Мп є першим пристроєм у серії realme, який працює з HyperShot Imaging Architecture, яка застосовує найновіший механізм штучного інтелекту для фотографій, такий як QuickShot Acceleration Engine, Image Fusion Engine і Super Nightscape Engine.

Комплексне вдосконалення алгоритму фотозйомки AI та алгоритму домену RAW значно покращує загальну продуктивність камери, що підтримується трьома механізмами. По-перше, механізм QuickShot Acceleration дозволяє робити нічний знімок за 1 с, що в 5 разів швидше, ніж його попередник. Механізм Image Fusion оновлює основну архітектуру та алгоритм для підвищення продуктивності HDR. Нарешті, за допомогою механізму Super Nightscape вдосконалений суперсенсорний алгоритм ProLight може обробляти зображення на основі RAW, щоби показати більше деталей у нічному пейзажі.

Крім того, realme 10 Pro+ має технологію 3x In-sensor Zoom, що дозволяє досягнути ефект 3x оптичного збільшення за допомогою середніх 12 МП пікселів. Крім того, камера також оснащена оновленим режимом вуличної фотографії 3.0. Користувачі можуть використовувати різні фільтри міст залежно від свого географічного розташування. Для відображення параметрів доступний водяний знак Street Shooting, а система DIS Engine дозволяє користувачеві легко робити чіткі фотографії навіть у нестабільній ситуації. Є і інші нові функції, як-от супергруповий портрет, OneTake і AI Video Tracking, які покращують якість зображення.

І realme 10 Pro+ задовольняє різноманітні потреби користувачів завдяки флагманському дисплею та 108 Мп камері ProLight. Так ми надаємо молоді змогу бути більш сміливими з дизайнерськими передовими технологіями в кишенях.

Чипсет Dimensity 920 5G

Завдяки провідному в сегменті чіпсету Dimensity 920 5G, realme 10 Pro+ пропонує стабільнішу частоту кадрів у звичайних іграх із наднизьким енерговикористанням. Крім того, смартфон надає найбільший обсяг динамічної оперативної пам’яті (до 12 ГБ + 8 ГБ) у сегменті та простір для зберігання даних до 256 ГБ.Крім того, чіпсет підтримує деякі функції 5G, такі як розумне перемикання між 4G і 5G, доступ до Інтернету 4G під час телефонних дзвінків, самовідновлення мережі 5G.

Перший інтерфейс користувача realme 4.0 із коробки

Серія realme 10 Pro — це перші смартфони з інтерфейсом realme UI 4.0.

Інтерфейс realme UI 4.0 містить новітні засоби взаємодії, такі як розумний музичний AOD для полегшення керування аудіо та налаштований AOD, який дозволяє користувачам створювати AOD відповідно до своїх унікальних потреб.

Завдяки вдосконаленню InputBoost 3.0 і Dexopt інтерфейс користувача realme 4.0 оновлює динамічну обчислювальну платформу, забезпечуючи користувачам тривалий і плавний досвід перегляду з кращою продуктивністю та меншим енергоспоживанням. Крім того, Quantum Animation Engine забезпечує м’який і природний досвід, який робить кожне змахування та кожне клацання чуйнішим і плавнішим.

Крім того, realme UI 4.0 розробляє нові функції для захисту конфіденційності. Наприклад, «Автопіксельація» автоматично розпізнає та пікселізує фотографії профілю та імена на знімках екрана. А Private Safe, заснований на розширеному стандарті шифрування (AES), покращує можливості безпеки для шифрування важливих файлів і зображень перед загальним доступом.


Не пропустіть