Qualcomm випустила новий чіпсет Snapdragon Wear 3100 для смарт-годинників

Через 2 роки після випуску чіпсета для смарт-годин Qualcomm Snapdragon Wear 2100 був представлений спадкоємець в особі Snapdragon Wear 3100 з незначними, але дуже важливими нововведеннями. Практично відразу після цього німецький виробник Montblanc анонсував перші смарт-годинник під керуванням Wear OS на базі нової SoC під назвою Montblanc Summit 2.

Ключовим нововведенням Snapdragon Wear 3100 став енергозберігаючий співпроцесор QCC1110, який буде задіяний для невимогливих завдань, таких як підтримка роботи датчиків і дисплея в режимі очікування смарт-годин. Завдяки цьому енергоспоживання може бути знижено в 20 разів у порівнянні з основним процесором, який завжди був задіяний в Snapdragon Wear 2100.

Snapdragon Wear 3100
Крім цього, був оновлений NFC-модуль виробництва NXP і контролер харчування PMW3100, а також змінена робота з датчиками – тепер компанії можуть писати власний код, а не використовувати алгоритми від Qualcomm для підрахунку ЧСС і інших даних, що дозволить їм розширити і поліпшити функції.

В іншому Qualcomm Snapdragon Wear 3100 нічим не відрізняється від попередника – 4 ядра Cortex-A7 з максимальною частотою 1,2 ГГц, графічне ядро ​​Adreno 304 і модем Snapdragon X5.

Автономність Qualcomm Snapdragon Wear 3100
За заявами Qualcomm, Snapdragon Wear 3100 дозволить збільшити автономність смарт-годин до більш ніж одного дня в залежності від обраного режиму, що на 4-12 годин більше від попередників. При розрядці акумулятора, основні функції гаджета, включаючи Wear OS можуть бути відключені, при цьому годинник переходять в режим Traditional Watch Mode з виключно активним циферблат, що дозволяє їм опрацювати ще кілька днів. Так, з зарядом на рівні 20% годинник може пропрацювати до тижня в Traditional Watch Mode.

Терміни появи перших смарт-годин на базі Qualcomm Snapdragon Wear 3100
Смарт-годинник на базі нової SoC Snapdragon Wear 3100 надійдуть у продаж вже до кінця 2018 року. Першими Snapdragon Wear 3100 отримають модні бренди Montblanc, Fossil і Louis Vuitton.

Перші смарт-годинник на базі нової SoC – Montblanc Summit 2
Смарт-годинник Montblanc Summit 2 є спадкоємцем торішніх Montblanc Summit з преміальним дизайном, новим чіпсетом Qualcomm Snapdragon Wear 3100 і операційною системою Wear OS. Більш детальні технічні характеристики про гаджеті оголошені були.

Керівника компанії Ніколаса Баретскі заявив, що Montblanc Summit 2 «створені для подорожей, занять спортом і досліджень». Виходячи з цього, можна припустити наявність сенсора частоти серцевих скорочень модуля GPS і NFC. Приблизна вартість Montblanc Summit 2 складе $ 1000..


Не пропустіть