Qualcomm презентувала топовий мобільний чіпсет Snapdragon 8+ Gen 1

Компанія Qualcomm декілька місяців тому презентувала топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, який зараз встановлюється у більшість флагманських смартфонів. Зараз презентували його новий покращений варіант під назвою Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1.

Згідно з заявою виробника, Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 отримав на 10 відсотків потужніший процесор та на 10 відсотків збільшену частоту графічного адаптера. Незважаючи на це, новий чіпсет на 15 відсотків більш енергоефективний, що, як заявляють у компанії, забезпечує додаткову годину автономності при геймінгу та 50 хвилин при використанні соціальних мереж.

У компанії Qualcomm заявили, що вона змогла збільшити енергоефективність процесора та графічного адаптера на 30 відсотків, а продуктивність на ват зі задачами штучного інтелекту збільшилась на 20 відсотків. Окрім цього, була збільшена стабільність роботи чіпсета. Очікується, що перші смартфони з Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 будуть презентовані вже у третьому кварталі цього року.


Джерело The Verge

Не пропустіть